fbpx

Nyitott pozícióink

Pénzügyi
Munkatárs

Feladatok
* Bejövő és kimenő számlák készítése, kezelése, ellenőrzése, iktatása, könyvelése
* Házipénztár kezelése
* Könyvelési egyeztetések az elfogadott könyvelési elvek és a könyvelő irányításának megfelelően.
* Kapcsolattartás a számlavezető bankokkal
* Banki terminál napi szintű használata
* (számlák, bérek, egyéb tételek rögzítése, bankinformációk lekérdezése
* Bérszámfejtés előkészítésében való részvétel
* Munkavállalók személyi anyagának rendszerezése, adminisztrációja
* Kimutatások és statisztikák készítése, heti jelentés készítése.
* Vevői késedelmes lista készítése heti rendszerességgel
* Havi zárások készítésében részvétel
* Éves Zárás, éves beszámolói részvétel
* Napi működéshez szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése
* cash-flow tervezés és kontroll

Elvárások
* minimum középfokú végzettség
* angol nyelv beszédszintű tudása
* minimum 1-3 éves munkatapasztalat releváns területen
* felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (world, excel, stb)
* kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
* pontosság, precizitás, megbízhatóság

Előnyt jelent
* Étterem pénzügyi területen eltöltött 2-3 év tapasztalata.
* Számviteli ismeretek
* B kategóriás jogosítvány
* Felsőfokú Végzettség
Amit kínálunk
* Stabil munkahelyi háttér
* 8 órás foglalkoztatottság
* azonnali kezdés
* szakmai fejlődési lehetőség
* munkatársunkként szakmai tapasztalattal bíró, támogató, csapat tagja lehetsz
* cafeteria
* céges laptop, céges telefon
* rugalmas munkaidő, home office lehetőség

Jelentkezz fényképes szakmai önéletrajzzal emailben a fizetési igény megjelölésével

tárgy: pénzügyi munkatárs